P.U.H. ROSNER

ZAPRASZAMY

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

O firmie

Firma P.U.H. ROSNER zajmuje się głównie sprzedażą i montażem stolarki budowlanej oraz pracami wykończeniowymi, adaptacjami pomieszczeń, docieplaniem budynków, odśnieżaniem itd.

Naszą działalność rozpoczęliśmy w 1996 roku. Działamy więc na rynku już kilkanaście lat, od początku zajmujemy się sprzedażą stolarki budowlanej i wykonywaniem usług. W tym czasie wypracowaliśmy bardzo wysoką pozycję na rynku lokalnym. Z biegiem lat coraz więcej klientów okazywało, i nadal okazuje, zaufanie naszej firmie, przyczyniając się do jej dynamicznego rozwoju.

Gwarantujemy nie tylko fachowe doradztwo w doborze oferowanych przez nas towarów, ale również bezpłatne pomiary u klientów, sporządzanie wycen i kosztorysów, transport.

Świadczymy usługi z zakresu demontażu i montażu stolarki budowlanej, możemy zaoferować naszym klientom profesjonalną obsługę w tym zakresie popartą wieloletnim doświadczeniem.

Realizujemy nie tylko zlecenia klientów indywidualnych ale również zlecenia przetargowe i inwestycyjne.

Nasza oferta ma zastosowanie w budownictwie jedno- i wielorodzinnym, obiektach użyteczności publicznej (szkoły, szpitale itp.) bez względu na charakter architektury zabytkowy czy nowoczesny.

 

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY I KORZYSTANIA Z NASZYCH USŁUG